درباره ما

شرکت خدمات سینمایی پارسه هنر در سال 1382 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با هدف فعالیت تخصصی در زمینه احداث، بازسازی و تجهیز سالنهای تخصصی (سینما، تئاتر، موسیقی) و چند منظوره (آمفی تئاتر) تاسیس گردید. پارسه هنر تاکنون در اجرای بیش از 120 طرح احداث، نوسازی و تجهیز سالن‌های تخصصی و چند منظوره با سازمان‌های دولتی و بخش خصوصی همکاری داشته است.

پارسه هنر با انجام نیازسنجی بازار، از سال 1385 احداث سالنهای تخصصی کنفرانس، دفاتر مدیریتی و فضاهای اداری را نیز به حوزه فعالیتهای خود اضافه نمود. طراحی و اجرای سیستمهای حرفه ای روشنایی، صوت و تصویر و سامانه‌های پیام رسانی (PA) از دیگر حوزه‌های فعالیت پارسه هنر می باشد.

پارسه هنر با بکارگیری نیرو‌های متخصص و همکاری با معتبرترین برندهای داخلی و خارجی در زمینه تجهیزات و ملزومات، آمادگی دارد که تجربه و توان فنی و تخصصی خود را در کل فرایند مشاوره، احداث و بهره برداری و هر یک از مراحل طراحی، نظارت، ساخت، تجهیز و آموزش در اختیار مهندسین مشاور، کارفرمایان محترم و سرمایه گذاران گرامی قرار دهد.

خط‌مشی شرکت

  • رعایت صرفه و صلاح مشتریان در صرف سرمایه و هزینه‌های اجرا
  • افزایش مستمر رضایت مشتریان در جهت توسعة فعالیت و خدمات
  • افزایش توان فنی/ تخصصی پرسنل متناسب با نوع مسئولیت آنان
  • معرفی و استفاده از فن‌آوری نوین و کارآمد‌ در بخش نیازسنجی و اجرا

شركت پارسه هنر به منظور ارائه خدمات طراحی، اجرا و تجهیز سالنهای همایش و نمایش تاسیس گردیده و بر این باور است كه با بهبود مستمر شیوه‌های مدیریت سازمانی، شناخت صحیح از نیاز مشتریان و ایجاد محیط کار بهینه برای کارکنان، دستیابی به اهداف زیر را میسر می سازد :

مدیریت شركت پارسه هنر با پشتیبانی و همراهی كاركنان، خود را به نسبت به اجرای خط مشی كیفیت متعهد می‌داند و با استقرار نظام مدیریت كیفیت بر اساس استاندارد ISO9001:2008 برای رسیدن به اهداف یاد شده اقدام می‌نماید.

تقدیرنامه‌ها و بازخورد خدمات ما

افتخار این را داشته‌ایم که با ارائه بهترین و مدرن‌ترین خدمات، رضایت مشتریان را فراهم آوریم. گوشه‌ای از دستاوردهای شرکت خدمات سینمایی پارسه‌هنر در جلب رضایت مشتریان را مشاهده می‌کنید.

چشم‌انداز

  • دستیابی به بهترین بازده
  • دستیابی به بالاترین بهره وری
  • کامل ترین شکل ارائه خدمات
  • ارائه برترین خدمات پس از فروش

پیشرفت فناوریهای صوتی، تصویری و چند رسانهای و تخصصی‌تر شدن تجهیزات مورد نیاز در سالنهای سینما، تئاتر، موسیقی، کنفرانس و همایش منجر به تغییرات چشمگیری در کیفیت صوت، نور و تصویر در این گونه سالنها شده و سطح انتظار مخاطبان را بسیار افزایش داده است.

به منظور دستیابی به بهترین بازده در سالن‌ها توجه به دو فرایند مهم و پیوسته ضروری می باشد. فرایند اول شامل استانداردهای طراحی و ساخت سالن تا مرحلة پایان عملیات سفت کاری است و فرایند دوم شامل انتخاب و اجرای مناسب ترین سیستمهای صوت، نورهای صحنه و افکتیو، ضبط و پخش تصویر، آکوستیک، ماشینری صحنه، صندلی، کفپوش و دیگر تجهیزات و منصوبات با توجه به نیاز کارفرما و سرمایه گذار می باشد.

بر این اساس شرکت پارسه هنر بروزرسانی مداوم دانش علمی کارکنان بر مبنای استانداردهای بین المللی و پیشرفت فناوری را به عنوان اولویت کاری مد‌نظر قرار داده است. همچنین همکاری مداوم و مستمر با برترین شرکتهای بین المللی در زمینه احداث سالن و معتبرترین برندهای تولید تجهیزات مرتبط به عنوان ضمانت کننده دستیابی به بهترین بازده کاری مورد توجه قرار گرفته است.

تحول در فن آوری و کیفیت محصولات و برنامه‌های فرهنگی به گونه ای است که سالنهای سینما، تئاتر، موسیقی، کنفرانس و همایش قدیمی برای آن که از چرخه فعالیتهای پر تحرک فرهنگی و اجتماعی خارج نشوند، نیازمند به بازسازی و روزآمدکردن طراحی داخلی مبلمان و سیستمهای صوت، نور، تصویر و آکوستیک هستند. عامل دیگری که نوسازی و تجهیز سالنها را ضروری می سازد، استفاده چند منظوره از سالنها برای نمایش فیلم، برگزاری همایش، اجرای برنامه‌های موسیقی، تئاتر و دیگر فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی است. هرچند هر یک از بخش‌های یاد شده از نظر خصوصیات فنی و اجرایی دارای استاندارد ویژه‌ای هستند، اما اقدامات مفید و سازنده ای در جهت استفادة چند منظوره از سالنهای موجود قابل اجرا می باشد که طبعاً بهره وری اقتصادی بالاتر سالنها را درپی خواهد داشت.

بر این اساس شرکت پارسه هنر با رویکردی علمی و فرهنگی و با استفاده از تجربیات گذشته و تیم کارشناسی متخصص، نوسازی مراکز فرهنگی با بالاترین صرفه اقتصادی ( از نظر زمان، هزینه و برگشت سرمایه گذاری ) را به عنوان مسیر دستیابی به بالاترین بهره وری مد‌نظر قرار می دهد.

وجود هماهنگی و انسجام در مراحل طراحی، اجرا و تجهیز سالنهای سینما، تئاتر، موسیقی، کنفرانس و همایش، دستاوردی است که به صرفه جویی در وقت و سرمایه منجر می شود. این موضوع در فرایند نوسازی و یا احداث سالنهای جدید به یک اندازه اهمیت دارد و فقدان آن می تواند ناهمخوانی، دوباره کاری و اتلاف زمان و سرمایه را در پی داشته باشد.

بر این اساس شرکت پارسه هنر با بهره گیری از تیمهای کاری متخصص و با تجربه کامل ترین شکل ارائه خدمات به مشتریان را مورد توجه قرار داده و امیدوار است که با استفاده از این شیوه، جایگاه برتر خود را به عنوان اولین شرکت تخصصی تاسیس شده در ایران در عرصه طراحی، اجرا و تجهیز سالنهای سینما، تئاتر، موسیقی، کنفرانس و همایش حفظ نماید.

با توجه به فن آوری موجود در تجهیزات سالن‌های سینما، تئاتر، موسیقی، کنفرانس و همایش و تخصصی بودن مقوله نگهداری و کاربری آنها، ارائه خدمات پس از فروش همواره به عنوان مهم ترین دغدغه کارفرمایان و سرمایه گذاران محترم مطرح بوده است.

بر این اساس شرکت پارسه هنر ارائه آموزشهای لازم به کاربران تجهیزات و حضور در کنار ایشان در دفعات اولیه استفاده از سالن را در راستای به حداقل رساندن خطاهای انسانی به عنوان مهمترین راه پیشگیری از بروز خرابی در تجهیزات مد‌نظر قرار داده است. همچنین ارائه دستورالعملهای کاربری و نگهداری تجهیزات و بازدیدهای دوره‌ای از سالنها تا حد زیادی می تواند باعث آسودگی خیال مشتریان گرامی گردد.

نمودار سازمانی شرکت خدمات سینمایی پارسه‌هنر

دانش و تخصص را در کنار تجربه و نظم قرار داده‌ایم تا پروژه‌ها را به بهترین نحو انجام دهیم.

تمام حقوق این سایت شامل محتوای نوشتاری و تصویری، محفوظ است. طراحی و پشتیبانی: SUPERDEVELOPERS

  • بازگشت به بالای صفحه
DNN