دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn

درباره ما

شرکت خدمات سینمایی پارسه هنر در سال 1382 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با هدف فعالیت تخصصی در زمینه احداث، بازسازی و تجهیز سالنهای تخصصی ( سینما، تئاتر، موسیقی ) و چند منظوره ( آمفی تئاتر ) تاسیس گردید. پارسه هنر تاکنون در اجرای بیش از 120 طرح احداث، نوسازی و تجهیز سالن‌های تخصصی و چند منظوره با سازمان‌های دولتی و بخش خصوصی همکاری داشته است.

شرکت خدمات سینمایی پارسه هنر

پارسه هنر با انجام نیازسنجی بازار، از سال 1385 احداث سالنهای تخصصی کنفرانس، دفاتر مدیریتی و فضاهای اداری را نیز به حوزه فعالیتهای خود اضافه نمود. طراحی و اجرای سیستمهای حرفه ای روشنایی، صوت و تصویر و سامانه‌های پیام رسانی (PA) از دیگر حوزه‌های فعالیت پارسه هنر می باشد.

پارسه هنر با بکارگیری نیرو‌های متخصص و همکاری با معتبرترین برندهای داخلی و خارجی در زمینه تجهیزات و ملزومات، آمادگی دارد که تجربه و توان فنی و تخصصی خود را در کل فرایند مشاوره، احداث و بهره برداری و هر یک از مراحل طراحی، نظارت، ساخت، تجهیز و آموزش در اختیار مهندسین مشاور، کارفرمایان محترم و سرمایه گذاران گرامی قرار دهد.

خط مشی کیفیت

 • رعایت صرفه و صلاح مشتریان در صرف سرمایه و هزینه‌های اجرا
 • افزایش مستمر رضایت مشتریان در جهت توسعة فعالیت و خدمات
 • افزایش توان فنی/ تخصصی پرسنل متناسب با نوع مسئولیت آنان
 • معرفی و استفاده از فن‌آوری نوین و کارآمد‌ در بخش نیازسنجی و اجرا
خط مشی کیفیت پارسه هنر

شركت پارسه هنر به منظور ارائه خدمات طراحی، اجرا و تجهیز سالنهای همایش و نمایش تاسیس گردیده و بر این باور است كه با بهبود مستمر شیوه‌های مدیریت سازمانی، شناخت صحیح از نیاز مشتریان و ایجاد محیط کار بهینه برای کارکنان، دستیابی به اهداف زیر را میسر می سازد :

مدیریت شركت پارسه هنر با پشتیبانی و همراهی كاركنان، خود را به نسبت به اجرای خط مشی كیفیت متعهد می‌داند و با استقرار نظام مدیریت كیفیت بر اساس استاندارد ISO9001:2008 برای رسیدن به اهداف یاد شده اقدام می‌نماید.

تقدیرنامه ها

 • مدیر کل محترم شرکت خدمات سینمایی پارسه هنر

  باسلام

  به پاس قدردانی از زحمات جنابعالی و همکاران محترمتان در زمینه بازسازی و تجهیز سالن آمفی تئاتر دانشگاه علوم بهزیستی و توابخشی این لوح به عنوان تقدیر به آن شرکت محترم تقدیم میگردد.

  دکتر بهنام یوسفی | معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه
  دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی
 • اینک که با لطف و عنایت خداوند متعال و در نتیجه همت و تلاش شبانه روزی متولیان و استقبال و حمایت مردم شریف استان ، بیست و یکمین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان به احسن وجه در استان همدان ((پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین)) برگزار گردید برخود فرض می دانم از زحمات و تلاشهای بی دریغ جناب عالی و همکاران ساعی و کوشای آن شرکت که با درک حساسیت موضوع و زمان و اقدام بهنگام و اثر بخش و روحیه ای جهادی و پشتکاری وصف ناپذیر امر بازسازی ، تکمیل و تجهیز سالنهای نمایش فیلم را در شهر همدان به انجام رسانیدند صمیمانه تقدیر و تشکر نموده ، توفیق روز افزنتان را از درگاه ایزدمنان مسالت نمایم.

  بهروز مرادی
  استاندارد
 • با صلوات بر محمد و آل محمد و احترام بدین وسیله مراتب تقدیر و تشکر این مدیریت را از برنامه ریزی و تلاش های مناسب آن شرکت در خصوص زمینه طراحی و تجهیز مطلوب سالن آمفی تئاتر معلم (آموزش و پروش منطقه یک) اعلام نموده و آرزوی توفیقات برای شما در ارتقاء سطح خدمات و افزایش کیفیت محصولات تولیدی را از خداوند منان مسئلت می نماییم

  محمدرضا رسولی
  مدیر آموزش و پروش منطقه یک تهران
 • در بهاری که آغازین روزهای آن را الطاف الهی به طبیعت زمین افزوده جا دارد مراتب تقدیر و تشکر خود را از هنرنمایی پرسنل محترم و خدوم آن شرکت در راه اندازی و تجهیز سالن آمفی تئاتر این اداره مشتمل بر دکوراسیون ، نور ، صدا ، تصویر و سایر تجهیزات که به نحو شایسته در شهرستان پاکدشت ایجاد شده اعلام نموده از خداوند متعال برای حضرتعالی و همکاران محترم موفقیت و توفیق را خواهانیم.

  حسین اردستانی
  رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پاکدشت
 • اشاعه فرهنگ اصیل اسلامی در قالب جشنواره ، همایش ، المپیاد ، آموزش ، هنرو ... یکی از عمده ترین عوامل موقر در ایجاد حرکت و تقویت روحیه شادی و نشاط در بین مردم به ویژه کودکان و نوجوانان است

  برگزاری بیست و دومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان کهن دیار همدان پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین فرصت مغتنمی بود تا ضمن دستیابی به اهداف فوق و برقرارری تعامل فرهنگی با اقصی نقاط گیتی ، توانمندی هنرمندان و هنروران ایران به نمایش درآید.

  فلذا برخود فرض می دانم از زحمات و مساعی بی دریغ جناب عالی در زمینه برگزای هرچه باشکوهتر جشنواره فوق الذکر صمیمانه تقدیر و تشکر نموده ، سلامت و سعادت و توفیق روز افزونتان را از درگاه ایزد منان مسالت نمایم.

  اکبر عابدی
  معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان
 • بدین وسیله مراتب تقدیر و تشکر صمیمانه مدیران صنایع دریایی شهید جولایی را بابت تلاشهای بی وقفه و برنامه ریزی مدیران و کارکنان دلسوز آن شرکت محترم در سال 1386 را جهت همکاری و ارائه خدماتی که به این صنعت انجام گرفته را اعلام داشته و امیدواریم با یاری ایزدمنان و عنایت خاصه حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و بکارگیری تمامی امکانات و استعدادها و تجربیات خود در پیشبرد اهداف عالی ، که همانا به گردش درآوردن چرخه اقتصادی کشور اسلامی عزیزمان ، ایران است موقت بوده و روز به روز شاهد توسعه ، پیشرفت و کیفیت برتر محصولات شما در همه جهات باشیم

  مدیر صنایع دریایی شهید جولایی
  مهندس رفیع حلیمی اصل
 • بدین وسیله مراتب تقدیر و تشکر این سازمان را از برنامه ریزی و تلاش های مناسب آن شرکت در زمینه طراحی و تجهیز مطلوب اتاق جلسات و نمازخانه این اداره کل را اعلام نموده دوام توفیقات شما را در اتقاء سطح خدمات و افزایش کیفیت محصولات تولیدی از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

  جمشید صابری
  معاون اداری مالی
 • باسلام ، احداث سالن چند منظوره مجموعه فرهنگی و هنری خانه مشق شهرداری منطقه 9 تهران که با کیفیت بی نظیر و منحصر بفرد و در کوتاهترین زمان ممکن توسط متخصصین و همکاران فنی آن شرکت صورت گرفته موجب افتخار و نشان از توانایها و شایستگی های آن شرکت محترم می باشد.

  به پاس قدردانی از همکارییهای ارزشمند جنابعالی این لوح به آن شرکت تقدیم می گردد.

  مهدی جابری
  مدیر عامل و عضو هیات مدیره
  شرکت عمران ابوذر
  وابسته به سازمان بازنشستگی شهرداری تهران
 • به پاس زحمات و تلاشهای جناب عالی و مصداق حدیث قدسی ( و من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق) برخود واحب دانستم از همکاری حضرتعالی در احداث مجتمع فرهنگی ورزشی روح الله تقدیر و تشکر به عمل آورم. بی شک توفیقات حاصله مرهون فداکاری ، تعهد و روحیه خدمتگزاری می باشد به حمدالله شما نمونه بارز آن هستید. امید است با استعانت از آستان کبریایی حضرت حق (جل و علاء) زیر سایه عنایات حضرت ولی عصر (عج) و تحت زعامت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) همواره موفق به پیروز باشید.

  خلیل راحتی
  شهردار منطقه 13
 • بدین وسیله مراتب تقدیر و تشکر خود و فرهنگستان هنر را از تلاش و همت جنابعالی و همکاران محترمتان ، در آماده سازی مجموعه فرهنگی و هنری آسمان اعلام میدارم

  توفیق روز افزون برایتان مسئلت می نمایم.

  محمد مهدی حیدریان
  معاون امور هنری و بین الملل
 • احتراما ، با لطف و عنایت پروردگار متعال ، حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی با اعتقاد به حفظ و نگهداری و بهره گیری شایسته از امکانات بالقوه خود جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی توسعه فرهنگ و هنر اصیل اسلامی تلاش گسترده ای را به کار برده است و از آنجا که جنابعالی با برنامه ریزی مناسب و دلسوزانه در حداقل زمان ممکن عملیات دکوراتیو ، تجهیز و تکمیل و راه اندازی سالن آمفی تئاتر ساختمان جدید حوزه هنری را در سال 1387 با بهره گیری از تجهیزات مدرت و به روز ، بعمل آورده و این همراهی و اهتمام لازم را در این امر مهم به انجام رسانده اید ، صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و توفیق روزافزونتان را از درگاه ایزد منان مسئلت می نماییم.

  علیرضا معینی بخش
  معاون اداری و مالی
 • شکوفایی و تعالی هر کشور علاوه بر استعدادهای ذاتی و ثروت های طبیعی آن در گرو تلاش و کوشش ذهن های خلاق و مستعد و حضور فعال توانمندانی چون شماست که عمر گرانبار خود را در فعالیتهای عمرانی این مرز و بوم می گذرانند.

  بدینوسیله از زحمات صادقانه جنابعالی در اجرای امور عمرانی مجتمع فرهنگی و سینمایی شهید آوینی کمال تشکر و قدردانی را دارم و توفیق روز افزونتان را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.

  سید آقا حسینی
  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان
 • در حال حاضر که دشمنان انقلاب اسلامی تمامی تلاش خود را به منسوخ نمودن اعتقادات دینی و مذهبی اقشار مختلف مردم به ویژه جوانان معطوف نموده اند ، رسالت دستگاههای فرهنگی در ایجاد بستر مناسب جهت ترویج و اشاعه فرهنگ اسلام ناب محمدی (ص) و مبارزه با تهاجم فرهنگی بیشتر نمایان می شود.

  لذا بر خود فرض می دانیم در راستای عمل به فرمایش کریمه " من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق " از تلاش و همکاری مجدانه جنابعالی در حمایت از بازسازی و احیای مرکز فرهنگی هنری " سینما دهکده المپیک " صمیمانه تشکر و قدردانی نماییم. امید است با اتکال به خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) و تحت ولایت مقام معظم رهبری همواره در راه خدمت به جامعه اسلامی موفق و موید باشید.

  نصیر نیک نژاد
  مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران
 • اکنون که با لطف و عنایت پروردگار متعال و با همت و تلاش همه جانبه و بی دریغ جناب عالی و همکاران ساعی و کوشای آن شرکت عملیات دکوراتیو ، تجهیز ، تکمیل و راه اندازی سالن پژوهشکده کاربرد پرتوهای پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای در موعد مقرر و به نحو مطلوب به پایان رسیده است ، بر خود لازم می دانم از جناب عالی و همکارانتان که با پشتکاری تمام در این مورد اهتمام ورزیده اید صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و توفیق روز افزونتان را از درگاه ایزد منان مسئلت نمایم.

  محمد قنادی
  رییس پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای

چشم انداز

دستیابی به بهترین بازده

پیشرفت فناوریهای صوتی، تصویری و چند رسانهای و تخصصی‌تر شدن تجهیزات مورد نیاز در سالنهای سینما، تئاتر، موسیقی، کنفرانس و همایش منجر به تغییرات چشمگیری در کیفیت صوت، نور و تصویر در این گونه سالنها شده و سطح انتظار مخاطبان را بسیار افزایش داده است.

به منظور دستیابی به بهترین بازده در سالن‌ها توجه به دو فرایند مهم و پیوسته ضروری می باشد. فرایند اول شامل استانداردهای طراحی و ساخت سالن تا مرحلة پایان عملیات سفت کاری است و فرایند دوم شامل انتخاب و اجرای مناسب ترین سیستمهای صوت، نورهای صحنه و افکتیو، ضبط و پخش تصویر، آکوستیک، ماشینری صحنه، صندلی، کفپوش و دیگر تجهیزات و منصوبات با توجه به نیاز کارفرما و سرمایه گذار می باشد.

بر این اساس شرکت پارسه هنر بروزرسانی مداوم دانش علمی کارکنان بر مبنای استانداردهای بین المللی و پیشرفت فناوری را به عنوان اولویت کاری مد‌نظر قرار داده است. همچنین همکاری مداوم و مستمر با برترین شرکتهای بین المللی در زمینه احداث سالن و معتبرترین برندهای تولید تجهیزات مرتبط به عنوان ضمانت کننده دستیابی به بهترین بازده کاری مورد توجه قرار گرفته است.

دستیابی به بالاترین بهره وری

تحول در فن آوری و کیفیت محصولات و برنامه‌های فرهنگی به گونه ای است که سالنهای سینما، تئاتر، موسیقی، کنفرانس و همایش قدیمی برای آن که از چرخه فعالیتهای پر تحرک فرهنگی و اجتماعی خارج نشوند، نیازمند به بازسازی و روزآمدکردن طراحی داخلی مبلمان و سیستمهای صوت، نور، تصویر و آکوستیک هستند. عامل دیگری که نوسازی و تجهیز سالنها را ضروری می سازد، استفاده چند منظوره از سالنها برای نمایش فیلم، برگزاری همایش، اجرای برنامه‌های موسیقی، تئاتر و دیگر فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی است. هرچند هر یک از بخش‌های یاد شده از نظر خصوصیات فنی و اجرایی دارای استاندارد ویژه‌ای هستند، اما اقدامات مفید و سازنده ای در جهت استفادة چند منظوره از سالنهای موجود قابل اجرا می باشد که طبعاً بهره وری اقتصادی بالاتر سالنها را درپی خواهد داشت.

بر این اساس شرکت پارسه هنر با رویکردی علمی و فرهنگی و با استفاده از تجربیات گذشته و تیم کارشناسی متخصص، نوسازی مراکز فرهنگی با بالاترین صرفه اقتصادی ( از نظر زمان، هزینه و برگشت سرمایه گذاری ) را به عنوان مسیر دستیابی به بالاترین بهره وری مد‌نظر قرار می دهد.

کامل ترین شکل ارائه خدمات

وجود هماهنگی و انسجام در مراحل طراحی، اجرا و تجهیز سالنهای سینما، تئاتر، موسیقی، کنفرانس و همایش، دستاوردی است که به صرفه جویی در وقت و سرمایه منجر می شود. این موضوع در فرایند نوسازی و یا احداث سالنهای جدید به یک اندازه اهمیت دارد و فقدان آن می تواند ناهمخوانی، دوباره کاری و اتلاف زمان و سرمایه را در پی داشته باشد.

بر این اساس شرکت پارسه هنر با بهره گیری از تیمهای کاری متخصص و با تجربه کامل ترین شکل ارائه خدمات به مشتریان را مورد توجه قرار داده و امیدوار است که با استفاده از این شیوه، جایگاه برتر خود را به عنوان اولین شرکت تخصصی تاسیس شده در ایران در عرصه طراحی، اجرا و تجهیز سالنهای سینما، تئاتر، موسیقی، کنفرانس و همایش حفظ نماید.

ارائه برترین خدمات پس از فروش

با توجه به فن آوری موجود در تجهیزات سالن‌های سینما، تئاتر، موسیقی، کنفرانس و همایش و تخصصی بودن مقوله نگهداری و کاربری آنها، ارائه خدمات پس از فروش همواره به عنوان مهم ترین دغدغه کارفرمایان و سرمایه گذاران محترم مطرح بوده است.

بر این اساس شرکت پارسه هنر ارائه آموزشهای لازم به کاربران تجهیزات و حضور در کنار ایشان در دفعات اولیه استفاده از سالن را در راستای به حداقل رساندن خطاهای انسانی به عنوان مهمترین راه پیشگیری از بروز خرابی در تجهیزات مد‌نظر قرار داده است. همچنین ارائه دستورالعملهای کاربری و نگهداری تجهیزات و بازدیدهای دوره‌ای از سالنها تا حد زیادی می تواند باعث آسودگی خیال مشتریان گرامی گردد.

نمودار سازمانی

نمودار سازمانی شرکت خدمات سینمایی پارسه هنر